Nabídka

Kryolipolýza nasávací

Tato metoda, hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku.

Metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk,vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření ( Apoptózu ). Po smrti apoptotických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se nemodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě , vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.

Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení, takže nedochází k jejímu poškození. Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi.

Ve studiu je používám přístroj V2 FREEZEFAT® na nasávací kryolipolýzu

Výsledky kryo-lipolýzy jsou srovnatelné s běžnou liposukcí.

Kontraindikacemi tohoto ošetření jsou:

Těhotné a kojící ženy
Epilepsie
Nádorová onemocnění
Akutní zánět nebo infekční choroba
Srdeční či ledvinová onemocnění
Vážná cukrovka
Potíže s krvácivostí, srdcem, mozkem, páteří nebo krčními uzlinami
Voperované zařízení vysílající pulsy,implantáty (včetně plastických), výztuže kostí
Ošetření břicha se nesmí provádět v případě menstruace nebo inkontinence
Změna vnímavosti tepla,přirozeně vysoká teplota
Atopický ekzém
Léky na ředění krve (warfarin apod…)

Zavřít

Akční nabídka srpen 2015

Platnost nabídky pro zakoupení je do 30.8.2015 – využití zakoupených služeb je do 31.7.2015 – na místě Vám rádi vystavíme pro Vaše blízké dárkový voucher – přímo na pobočce najdete další skvělé slevy !!!
• 499,– Prodloužení řas nová aplikace (90 min)
• 299,– Doplnění prodloužených řas (60 min)