O nás

Filosofie našeho clubu

„Vaše spokojenost je naší povinností“. Veškeré naše služby přizpůsobujeme vašim potřebám. Věříme, že naše hodnoty jsou tím pravým důvodem, proč se k nám naši klienti stále vrací. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem.

Péče o zákazníka

O Vaše maximální pohodlí se postará odborně vyškolený personál (nejen se vzděláním kosmetickým, ale i zdravotním a lékařským), který Vám poradí nejvhodnější typy procedur, zejména jejich kombinace k dokonalému efektu a bude se Vám věnovat po celou dobu Vaší návštěvy.

Rozhodli jste se pečovat o své tělesné i duševní zdraví. Konzultace, vedení, pomoc a rady jsou jednou z věcí, kterými vám můžeme pomoci přímo v clubu. V The One Wellness se dostanete do péče zkušených odborníků a profesionálů svého oboru. Klademe hlavně důraz na lidsky vstřícný přistup a odbornou pěči personálu ke členům clubu.

Pro partnery

Partnery The One Wellness se můžete stát i vy. Prezentujte svou firmu, logo, značku nebo produkt v našem klubu, staňte se se svým výrobkem součástí námi nabízeného sortimentu. Nebojte se prezentovat ve špičkovém klubu. Máte možnost zviditelnit se, prezentovat se právě zde a ukázat lidem, že i vy jste partnerem zdravého životního stylu.

Zavřít

Akční nabídka srpen 2015

Platnost nabídky pro zakoupení je do 30.8.2015 – využití zakoupených služeb je do 31.7.2015 – na místě Vám rádi vystavíme pro Vaše blízké dárkový voucher – přímo na pobočce najdete další skvělé slevy !!!
• 499,– Prodloužení řas nová aplikace (90 min)
• 299,– Doplnění prodloužených řas (60 min)