Úvod

Vážení klienti, dovolujeme si Vám oznámit, že k 31.7.2015 za­víráme pobočku The One wellness club na adrese Poděbradova 65. Od 15.8.2015 otevíráme novou Kliniku To well na adrese Bratislavská 2 ve druhém nadzemním podlaží. Rezervace prosíme do 15.8. provádět pouze po emailu brno@towell.cz, od 15.8. i přes rezervační systém na webových stránkách.

Vítáme Vás na stránkách The One Wellness club – wellness salonu, kde naleznete svůj nový životní styl

The One Wellness club je zaměřen zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály, věnující se oblasti zdravého životního stylu. Nabízíme nejlepší produkty v jednotlivých oborech. Nalezenete nás v samém centru Brna, kde jsme upravili historické prostory, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni. Naší snahou je spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet. Pomůžeme Vám uskutečnit sny v příjemném a inspirujícím prostředí.

The One Wellness club zajišťuje širokou nabídku služeb, díky kterým se budete nejen cítit, ale i vypadat lépe. Nabízíme celou škálu procedur – uvolňující procedury, hubnoucí procedury, kosmetické procedúry a také omlazující a tvarující procedury. Tyto služby formování těla obohacujeme o výživové poradenství.

V neposlední řadě v našem wellness salonu můžete podstoupit i bělení zubů či IPL epilaci.

Zavřít

Jste na původních webových stránkách, které již nejsou aktualizovány. Odkaz na nové webové stránky: www.towell.cz